İptal, İade Koşulları ve Gizlilik

İÇERİK:

-          KULLANIM VE İPTAL KOŞULLARI İLE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

-          BAYİLİK SÖZLEŞMESİ

-          EKLER

KULLANIM VE İPTAL KOŞULLARI İLE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, aşağıdaki koşulları ve "BAYİLİK ANLAŞMASI" nı kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

Atılım İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


ATILIM İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ., işbu tahsilat.atilimonline.com sitesi ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.


Atılım İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Atılım İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., tahsilat.atilimonline.com sitesinin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Atılım İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

İş bu sözleşme, Atılım İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ’nin gizlilik politikasını içerir. 

tahsilat.atilimonline.com sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, tahsilat.atilimonline.com yoluyla ATILIM IC VE DIS TİC LTD ŞTİ, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak amacıyla da kullanılabilir. Sağladığımız kayıt formları, anketler ve alacak temlik beyanlarında, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, ödeme formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; ödemelerinizi gerçekleştirmek, ödemeleriniz ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek.

tahsilat.atilimonline.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, periyodik veya dönemsel bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; firmamızdan satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, güncel kampanyalarımız ve benzeri bilgileri içerebilir.

Sitemizde bir ödeme işlemi yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, Güvenlik kodu (CVV) de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir. Toplanan mali bilgiler sadece gerçekleştirdiğiniz ödeme işleminin kayıt altına alınması için kullanılmaktadır.


Ödeme Bilgileri Güvenliği

tahsilat.atilimonline.com bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı;ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak,gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır. 

tahsilat.atilimonline.com 256bit güvenlik sertifikasına sahiptir. tahsilat.atilimonline.com dan yapılan alışverişlerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri doğrudan bankaya iletilmekte ; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir.Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir.. 
Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.

İptal İade Şartları

Online tahsilat sisteminden 3D veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süreci 10 iş günüdür. Kart sahibinin tarafımıza iade talebinde bulunmasından 7 iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapıp müşteriye bilgi verilecektir. Firmamızca işlem tarihinden 10 iş günü sonraki talepler değerlendirilmeyecektir.

Kişisel Bilgi Güvenliği

tahsilat.atilimonline.com müşterilerinden üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.
Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.
tahsilat.atilimonline.com kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği takdirde, bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

 tahsilat.atilimonline.com üyelik iptal işleminizi info@atilimonline.com adresine e-mail göndererek tarafımıza bildirimde bulunarak gerçekleştirebilirsiniz. 

 

GÜVENLİK UYARISI

Kredi kartı bilgilerinin çalınması gibi durumlar büyük çoğunlukla fiziki ortamlarda gerçekleşmektedir. Bu nedenle restoran vb. yerlerde kredi kartlarının kullanılması veya kart numarasının başkalarına verilmesi tavsiye edilmemektedir. 
Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir. 

 tahsilat.atilimonline.com tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekarlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir. 

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde alışveriş yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.